Arista

Компанія Arista Networks спеціалізується на розробці та виробництві високопродуктивних комутаторів для хмарних мережевих структур, центрів обробки даних, а також у великих обчислювальних середовищах. Arista є одним з лідерів галузі та входить до лав засновників консорціуму 25/50/100GbE.

До продуктового ряду Arista 7000 увійшли більше десяти різних за продуктивністю і призначенням комутаторів з 0/25/50/40/100GbE портами. Вони доступні у фіксованому та модульному варіантах, в тому числі з наявністю глибоких буферів до 32 Гб і надзвичайно низьким рівнем затримки на комутацію - до 350 наносекунд.

Передові рішення від Arista
Особливістю архітектури Arista є її відкритість, операційна система Arista EOS (Extensible Operating System) базується на не модифікованій платформі Linux, а самі пристрої використовують стандартні чіпи ASIC.

Разом з тим виробник досягнув одних з найкращих показників галузі завдяки використанню найбільш довершених апаратних компонентів у поєднанні з ідеально пропрацьованою архітектурою власної операційної системи.

Особливим чином формується і внутрішня компоновка пристроїв, починаючи розташуванням елементів на платі, підбором відповідних чіпів процесорів та пам’яті, і закінчуючи розташуванням вентиляторів, блоків живлення та портів.

Переваги Extensible Operating System:
Відеознайомство з Arista
Коротко про головне

Arista змінює правила гри

 

Дізнайтесь більше у наших фахівців
Консультація у фахівців BINART допоможе швидко і чітко розібратися в тому, яке саме обладнання Arista гарантовано допоможе вашим замовникам поліпшити бізнес, а головне - зробити це з мінімальними зусиллями і в розумні строки.

Заповніть форму нижче, щоб ми могли зв’язатись з вами та відповісти на усі ваші питання:


    captcha

    copyright В© 2019 BINART. All Rights Reserved