MEDIA5
Корпорація Media5 - провідний постачальник IP-рішень, відомий своїми надійними шлюзами Mediatrix. З акцентом на інновації та досконалість у підтримці клієнтів, Media5 забезпечує високоадаптивні апаратні та програмні компоненти для бізнес-комунікацій та віддаленої співпраці.

Штаб-квартира Media5 знаходиться в Канаді, а місцеві представництва - у Північній і Латинській Америці, Європі та на Близькому Сході. Продукція сертифікована та реалізується у більш ніж 100 країнах світу.

Продукти, які говорять самі за себе
Media5 сприяє постійній еволюції технологій, забезпечуючи інноваційні послуги та продукти, спрямовані на досягнення найкращого споживацького досвіду. Media5 є глобальним постачальником мультимедійних комунікаційних рішень, пропонуючи повний набір продуктів і технологій на основі SIP. Серед основних продуктів компанії: пристрої доступу Mediatrix, система управління, платформи для розробки програмного комунікаційного забезпечення.
Найпопулярніші напрямки діяльності Media5
Відеознайомство з Media5
Коротко про головне

Портфоліо рішень від Media5

Дізнайтеся більше у наших фахівців
Консультація у фахівців BINART допоможе швидко і чітко розібратися в тому, яке саме обладнання Media5 гарантовано допоможе вашим замовникам поліпшити бізнес, а головне - зробити це з мінімальними зусиллями і в розумні строки.

Заповніть форму нижче, щоб ми могли зв’язатись з вами та відповісти на усі ваші питання


    captcha

    copyright В© 2019 BINART. All Rights Reserved